Jz web - Развлекательный портал Скачать софт


Спеціалізована школа N317 з поглибленим вивченням
іноземних мов та образотворчого мистецтва

Контакты

Останні події

29-11-2017, 10:09
Символіка школи

Календар

«    Ноябрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Прийміть участь в опитуванні

Хто відвідує наш сайт?
Вчителі
Учні
Батьки
Випадкові відвідувачі
Випускники

Наші досягнення у 2016-2017 н.р.

Про підсумки участі учнів школи

в ІІ (районному) етапі  Всеукраїнських

учнівських олімпіад у 2016-2017

навчальному році

 

 

Згідно з протоколами проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів наказами управління освіти Святошинської районної у м.Києві державної адміністрації сімдесят один учень школи став призером та переможцем районних олімпіад з базових дисциплін, а саме:

 

Математика

  1. Дергалюк Анастасія -6-В кл. - Ш місце, вчитель Гарницька О.Б.
  2. Кобильченко Назар -6-Б кл. - ІІ місце, вчитель Чухно О.В.
  3. Сиромолот Максим -6-А кл. - І місце, вчитель Ковальчук Л.О.
  4. Павлова Катерина -8-Б кл. - ІІІ місце, вчитель Чухно О.В.
  5. Христенко Вікторія -8-А кл. - ІІІ місце, вчитель Чухно О.В.
  6. Кісів Катерина -9-А кл. - ІІ місце, вчитель Сафонова Т.І.
  7. Дрозд Ангеліна -9-А кл. - ІІІ місце, вчитель Сафонова Т.І.

 

Географія

  1. Помилуйко Вероніка -8-В кл.- Ш місце, вчитель Середа М.Г.
  2. Музика Артур -9-В кл.- Ш місце, вчитель Середа М.Г.
  3. Юраш Олександр -10-А кл.- Ш місце, вчитель Середа М.Г.

 

Українська мова

  1. Васюк Юлія -7-В кл.- ІІ місце, вчитель Рипінська О.В.
  2. Христенко Віка -8-А кл.- Ш місце, вчитель Шевчук О.А.
  3. Кісів Катерина -9-А кл. - ІІІ місце, вчитель Дударенко Е.Б.
  4. Музика Артур - 9-В кл.- Ш місце, вчитель Кузьменко Т.М.
  5. Жукровський Василь 11-А кл.- Ш місце, вчитель Шевчук О.А.

 

Фізика

  1. Овдієнко Дмітрій - 7-В кл.- І місце, вчитель Гарницька О.Б.
  2. Бігун Андрій - 7-В кл.- ІІ місце, вчитель Гарницька О.Б.
  3. Кравець Михайло - 7-Б кл.- ІІІ місце, вчитель Гарницька О.Б.
  4. Осіпов Діма -      8-А кл.- І місце, вчитель Гарницька О.Б.
  5. Єсаф’єв Євгеній -          8-В кл.- І місце, вчитель Гарницька О.Б.
  6. Христенко Віка -8-А кл.- І місце, вчитель Гарницька О.Б.
  7. Кісів Катерина - 9-А кл.- І місце, вчитель Гарницька О.Б.
  8. Нечаєв Олексій -9-В кл.- Ш місце, вчитель Гарницька О.Б.
  9. Дука Ольга -       10-А кл.- І місце, вчитель Гарницька О.Б.
  10. Юраш Олександр -10-А кл.- Ш місце, вчитель Гарницька О.Б.
  11. Комнатний Богдан -11-А кл.- ІП місце, вчитель Гарницька О.Б.
  12. Жукровський Василь 11-А кл.- Ш місце, вчитель Гарницька О.Б

 

Історія

  1. Ларіонова Марія -          8-А кл.- ПІ місце, вчитель  Опанасенко Т.В.
  2. Єременко Катерина -     8-В кл.- ПІ місце, вчитель   Опанасенко Т.В.
  3. Ткаченко Владислава - 8-В кл.- ПІ місце, вчитель Моклякова О.О.

 

Біологія

  1. Христенко Віка -8-А кл.- ІІІ місце, вчитель Задорожна Т.М.

 

Хімія

  1. Кісів Катерина  -9-А кл.- Ш місце, вчитель Усата О.А.
  2. Нечаєв Олексій -            9-В кл.- Ш місце, вчитель Усата О.А.
  3. Мороз Данііл – 7-Г кл.- І місце, вчитель Усата О.А.
  4. Терещенко Юлія -7-В кл.- І місце, вчитель Усата О.А.
  5. Єсаф’єв Євгеній -          8-В кл.- І місце, вчитель Усата О.А.
  6. Ларіонова Марія -8-А кл.- І місце, вчитель Усата О.А.
  7. Юраш Олександр -10-А кл.- ПІ місце, вчитель Усата О.А.
  8. Масюк Юлія10-А кл.- ІІ місце, вчитель Усата О.А.

 

Зарубіжна література

  1. Єременко Катя -8-В кл.- П місце, вчитель Яцюк Л.Г.

 

Правознавство

  1. Павлова Олена -9-А кл.- ПІ місце, вчитель Опанасенко Т.В.

 

Образотворче мистецтво

  1. Георгієва Юлія -6-В кл. -І місце, вчитель Яковлєва В.М.
  2. Жарова Поліна -6-В кл. -І місце, вчитель Яковлєва В.М.
  3. Миронюк Яна -6-А кл.  -ІІІ місце, вчитель Яковлєва В.М.
  4. Донець Софія -6-А кл.   -ІІІ місце, вчитель Яковлєва В.М.
  5. Золотаренко Ганна-Софія -8-А кл.      -ІІ місце, вчитель Муха Г.І.
  6. Коваль Марія -8-Б кл.    -ІІ місце, вчитель Убийвовк В.Ю.
  7. Соломенник Дар’я -9-В кл.      -І місце, вчитель Яковлева В.М.
  8. Горбаченко Дар’я -9-В кл.        -ІІ місце, вчитель Яковлева В.М.
  9. Лівінська Дар’я -9-В кл.            -ІІІ місце, вчитель Яковлева В.М.
  10. Міронова Євгенія -9-В кл.        -ІІІ місце, вчитель Яковлева В.М.
  11. Коваленко Катя -10-А кл.-І місце, вчитель Муха Г.І.
  12. Забишна Катя -6-Г кл.-ПІ місце, вчитель       Яковлєва В.М.
  13. Дейнега Крістіна -6-В кл.-ІІ місце, вчитель Яковлєва В.М

 

Англійська мова

  1. Христенко Вікторія -8-А кл. І місце, вчитель Павлик А.В.
  2. Юхименко Юліана -8-В кл. Ш місце, вчитель Олійник Т.С.
  3. Єсаф’єв Євген -8-В кл. ІП місце, вчитель  Олійник Т.С.
  4. Головач Юля -10-А кл. Ш місце, вчитель Лисовець Т.О.
  5. Токарев Іван -          8-А кл. ПІ місце, вчитель Павлик А.В.
  6. Нечаєв Олексій -9-В кл. Ш місце, вчитель Горай О.В.
  7. Самуілов Дмитро -11-А кл. Ш місце, вчитель Лисовець Т.О.
  8. Сиромолот Андрій -11-А кл.           ІІ місце, вчитель Ландарь Н.Т.

 

Комп’ютерна анімація

  1. Недєлько Софія – 7-В кл. І місце,  вчитель Овдієнко І.В.
  2. Миронюк Яна – 6-А кл. ІІІ місце,  вчитель Овдієнко І.В.

 

Комп’ютерна графіка

  1. Недєлько Софія – 7-В кл. І місце,  вчитель Овдієнко І.В.
  2. Миронюк Яна – 6-А кл. І місце,  вчитель Овдієнко І.В.
  3. Стахун Максим– 9-В кл. ІІІ місце,  вчитель Овдієнко І.В.
  4. Коваленко Катерина– 10-А кл. І місце,  вчитель Овдієнко І.В.
  5. Дука Ольга -       10-А кл.- ІІ місце, вчитель Овдієнко І.В.
  6. Найда Валентин -          11-А кл.- І місце, вчитель Овдієнко І.В.

 

 Фізична культура

  1. Крутяков Семен – 11-А кл. ІІІ місце,  вчитель Осколок В.А.

 

 

 

Про підсумки участі учнів школи

в І (районному)  етапі

Всеукраїнського конкурсу-захисту

наукового-дослідницьких робіт

учнів-членів районної філії Київського

територіального відділення МАН

України  у 2016-2017 н.р.

 

Відповідно до протоколів проведення  І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів районної філії Київського територіального відділення МАН України (Київської Малої академії наук учнівської молоді) у 2016-2017 навчальному році сім учнів  школи стали призерами в таких  секціях МАН


  1. Масюк Ю.О.  10 – А кл. – І місце. Секція «хімія», тема «Складові побутової хімії та її вплив на організм людини». Керівник – Усата О.А.
  2. Масюк Ю.О.  10 – А кл. – І місце. Секція «медицина», тема «Травми живота». Керівник – Задорожна Т.М.
  3. Іщенко Ю. 10– А кл. - І місце. Секція «технологічні процеси та перспективні технології», тема «Дослідження явища кавітації». Керівник – Гарницька О.Б.
  4. Юраш О. 10– А кл. - І місце. Секція «екологічно безпечні технології та ресурсозбереження», тема «Дослідження теплового гідродвигуна». Керівник – Гарницька О.Б.
  5. Кавулич А. 9 – А кл. – ІІ місце. Секція «експериментальна фізика», тема «Дослідження магнітного поля Землі». Керівник – Гарницька О.Б..
  6. Павлова О. 9 – А кл. – ІІ місце. Секція «експериментальна фізика», тема «Дослідження природи блискавки». Керівник – Гарницька О.Б.
  7. Яковенко Д. 9 - А кл. – ІІ місце. Секція «технічні науки», тема «Енергозбереження у побуті». Керівник – Гарницька О.Б.

 

Показники роботи шкільного відділення МАН “Дослідник”

 

Навчальні роки

Районний етап

Міський етап

Всеукраїн-ський етап

Всього

переможців

І

ІІ

ІІІ

Всього

переможців

І

ІІ

ІІІ

І

2013-2014

12

4

3

5

4

 

3

1

 

2014-2015

11

2

7

2

5

-

2

3

 

2015-2016

7

2

5

-

4

1

2

1

1

2016-2017

7

4

3

-

2

-

-

2

 

 

Участь учнів школи у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін

 

Етапи

2014-2015

2015-2016

2016-2017

Районний етап

66

67

71

Міський етап

4

2

2

Всього

70

69

72

 

 

Інформацію про досягнення учнів школи (переможців учнівських предметних олімпіад, конкурсів тощо), із зазначенням їх прізвищ та класу, в якому вони навчаються, розміщено з дозволу батьків учнів.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.