Jz web - Развлекательный портал Скачать софт


Спеціалізована школа N317 з поглибленим вивченням
іноземних мов та образотворчого мистецтва

Контакты

Останні події

Календар

«    Сентябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Прийміть участь в опитуванні

Хто відвідує наш сайт?
Вчителі
Учні
Батьки
Випадкові відвідувачі
Випускники

Вступ до 1 класу

 

 

 

 

 

НАКАЗ Департаменту освіти і науки  "Про прийом дітей до 1-х класів"

 

 

 

 

ПРАВО НА ПЕРШОЧЕРГОВЕ ЗАРАХУВАННЯ МАЮТЬ 

           Відповідно до пункту 5 підрозділу І, розділу ІІ Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти та науки України від 16.04.18 р. №367 право на першочергове зарахування мають

1. діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене

2. діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі

3. діти працівників закладу освіти 

Згідно Постанови Кабінету Міністрів Українивід 19 вересня 2018 р. № 806 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. № 684

Для підтвердження інформації про місце проживання дитини надається один з таких документів (за вибором особи, яка подає заяву)

паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні) одного з батьків дитини чи законних представників;

довідка про реєстрацію місця проживання особи (дитини або одного з її батьків чи законних представників) за формою згідно з додатком 13 до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 28, ст. 1108);

довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи за формою згідно з додатком до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509 “Про облік внутрішньо переміщених осіб” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 81, ст. 2296; 2015 р., № 70, ст. 2312; 2016 р., № 46, ст. 1669);

документ, що засвідчує право власності на відповідне житло (свідоцтво про право власності, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договір купівлі-продажу житла тощо);

рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, визнання за особою права користування житловим приміщенням або права власності на нього, права на реєстрацію місця проживання;

документ, що засвідчує право користування житлом (договір найму/піднайму/оренди тощо), укладений між фізичними особами (що для цілей цього Порядку підтверджує місце проживання за умови його реєстрації відповідно до статті 158 Житлового кодексу Української РСР або нотаріального посвідчення відповідно до законодавства) чи між юридичною і фізичною особами, зокрема щодо користування кімнатою в гуртожитку;

довідка про проходження служби у військовій частині (за формою згідно з додатком 10 до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207);

акт обстеження умов проживання (за формою згідно з додатком 9 до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866 “Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини” (Офіційний вісник України, 2008 р., № 76, ст. 2561);

інший офіційний документ, що містить інформацію про місце проживання дитини та/або одного з її батьків чи законних представників. 



 

Графік прийому документів

 

Вівторок 9.30 – 18.00

Четвер 9.30 – 19.00

Субота 15.05. – 10.00-13.00

Субота 29.05 – 13.00-16.00

 

Територія обслуговування закладу

 

Пр-т Корольова 24, 24а;

Вул. Булгакова 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, 12, 16, 18;

Вул.Симиренка

19, 21, 21а, 23, 25, 25а, 27, 31, 34, 34а;

Вул. Бірюзова, Трублаїні, Стратонавтів, Миру,

9-Травня, Вул. Пост - Волинський, 1.

 

Прогнозована кількість здобувачів освіти

 1-х класів у 2021-2022 н. р. становить 

4 класи – 120 осіб

 

 

При подачі заяв батькам або особам, які їх замінюють необхідно мати 

Паспорт одного з батьків; 

Свідоцтво про народження дитини та його ксерокопію; 

Документ, який підтверджує місце проживання дитини на території обслуговування ЗЗСО; 

Медична довідка форми 086-0 (видає педіатр), завірена печаткою медичної установи.

 

 

 

 

 

 

 

 

Шановні батьки першокласників!

Умови доступності закладу освіти  для навчання осіб з особливими потребами

 

В школі створені умови для забезпечення прав і можливостей осіб з особливими освітніми потребами для здобуття ними освіти на всіх  рівнях освіти з урахуванням їхніх  індивідуальних потреб, можливостей, здібностей та інтересів.

Особам з особливими освітніми потребами освіта в ЗЗСО № 317 надається  нарівні з іншими особами, у тому числі шляхом створення належного фінансового, кадрового, матеріально-технічного  забезпечення   та забезпечення розумного пристосування, що враховує індивідуальні потреби таких осіб, визначені в індивідуальній програмі розвитку.

Для навчання, професійної підготовки або перепідготовки осіб з особливими освітніми потребами застосовуються види та форми здобуття освіти, що враховують їхні потреби та індивідуальні можливості.

Навчання та виховання осіб з особливими освітніми потребами, зокрема тими, що спричинені порушенням розвитку та інвалідністю,  у закладі освіти здійснюються за рахунок коштів освітніх субвенцій, державного та місцевих бюджетів, інших джерел, не заборонених законодавством, у тому, числі з урахуванням потреб дитини, визначених в індивідуальній програмі розвитку.

 Зарахування осіб з особливими освітніми потребами до спеціальних закладів освіти, переведення з одного типу закладу до іншого та відрахування таких осіб здійснюються у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки.

 

 

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.