Jz web - Развлекательный портал Скачать софт


Спеціалізована школа N317 з поглибленим вивченням
іноземних мов та образотворчого мистецтва

Контакты

Останні події

29-11-2017, 10:09
Символіка школи

Календар

«    Декабрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Прийміть участь в опитуванні

Хто відвідує наш сайт?
Вчителі
Учні
Батьки
Випадкові відвідувачі
Випускники

Наказ про посилений пропускний режим

Витяг з НАКАЗу

 

«12» листопада  2018 р.                                                                                                                 

Про захист життя та здоров’я

здобувачів освіти,

посилення охорони навчального

закладу та організацію

пропускного режиму в ЗЗСО № 317

           

12. Встановити контрольно-пропускний режим  для здобувачів освіти

-Здобувачі освіти зобов’язані проходити до будівлі закладу освіти через центральний вхід закладу освіти.

-Здобувачі освіти зобов’язані прибути до закладу освіти не пізніше 08.20.

-Виходити за територію закладу освіти здобувачам освіти до закінчення освітнього процесу дозволяється лише в супроводі батьків, які повідомили про це класного керівника.

-Вихід здобувачів освіти на уроки фізичної культури, екскурсії, олімпіади і конкурси, чи з інших підстав можливий лише організовано в супроводі педагогічного працівника та відповідного запису у Журналі руху учнів.

-Здобувачі освіти, які відвідують гуртки, секції та інші позакласні заходи в закладі освіти, допускаються до занять у супроводі керівника гуртка, тренера, вчителя.

-Під час канікул здобувачі освіти допускаються до приміщення закладу освіти згідно з планом роботи закладу освіти на канікулах, затвердженого директором закладу освіти.

-Категорично забороняється приносити в приміщення алкогольні, наркотичні, вибухонебезпечні, легкозаймисті речовини, колючі та ріжучі предмети, вогнепальну та холодну зброю, будь-які предмети, що не використовуються в освітньому процесі; куріння тютюнових виробів, розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у приміщенні та на території закладу освіти; вчиняти дії, що порушують громадський порядок.

14. Встановити контрольно-пропускний режим для батьків (законних представників) здобувачів освіти та відвідувачів закладу освіти

-Батьки (особи, які їх замінюють) здобувачів освіти проходять до будівлі закладу освіти через центральний вхід.

-Батьки (особи, які їх замінюють) здобувачів освіти та відвідувачі проходять до будівлі закладу освіти при наявності документів, що посвідчують їх особу. Документ пред’являється в розгорнутому вигляді чи передається черговому сторожу або охоронцю ПП «Ратибор-М» для проведення відповідного запису в «Журналі обліку відвідувачів». Батьки повідомляють ім’я, по батькові та прізвище вчителя або адміністратора, до якого вони направляються, а також прізвище, ім’я своєї дитини, клас в якому вона навчається. Особи, не пов’язані з освітнім процесом, які відвідують заклад освіти за службовою необхідністю допускаються в приміщення закладу освіти  за попереднім записом за тел. 402-36-13 при пред’явленні документу, що засвідчує особу, за погодженням з адміністрацією закладу освіти та записом в «Журналі обліку відвідувачів».

-Для зустрічі з адміністрацією закладу освіти необхідно здійснити попередній запис за тел.  402-36-13

-Батькам (особам, які їх замінюють) дозволяється планувати зустріч з учителями виключно після закінчення освітнього процесу, а в екстрених випадках під час перерви. Учителі зобов’язані заздалегідь попередити чергового сторожа або охоронця ПП «Ратибор-М» про прихід батьків, а також про час і місце проведення зустрічі.

-У випадках незапланованого приходу батьків (осіб, які їх замінюють) здобувачів освіти, сторож або охоронець ПП «Ратибор-М»  з’ясовує мету їх приходу і пропускає в будівлю закладу освіти тільки з дозволу чергового адміністратора.

-Батьки, які супроводжують або зустрічають своїх дітей, знаходяться у вестибюлі закладу освіти (взимку) та біля входу в заклад освіти (влітку, восени та весною).

-Групи осіб, які відвідують заклад освіти для проведення і участі у заходах (семінарах, конференціях тощо), допускаються в приміщення за попереднім погодженням з адміністрацією закладу освіти або наказом управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації .

-У разі виникнення конфліктних ситуацій, пов’язаних з допуском відвідувачів до будівлі закладу освіти, сторож, охоронець ПП «Ратибор-М», черговий адміністратор діють відповідно до посадових інструкцій та окремих доручень директора закладу освіти.

15. Заборонити батькам (особам, які їх замінюють) та відвідувачам закладу освіти

-Відволікати педагогічних працівників від виконання професійних обов’язків під час освітнього процесу.

-Приносити в приміщення алкогольні, наркотичні, вибухонебезпечні, легкозаймисті речовини, колючі та ріжучі предмети, вогнепальну та холодну зброю (крім осіб, яким в установленому порядку дозволено зберігання та носіння табельної зброї і інших засобів); куріння тютюнових виробів, розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у приміщенні та на території закладу освіти; вчиняти дії, що порушують громадський порядок.

-Проходити до закладу освіти з великогабаритними сумками чи валізами.

-Приходити до закладу освіти в стані сп’яніння.

-Приходити з дитячими колясками, домашніми тваринами.

-Перебувати  в приміщенні закладу освіти  без погодження з адміністрацією закладу;

-Виносити з приміщення документи, предмети та матеріали, надані для ознайомлення.

-Знімати зразки документів зі стендів, а також розміщувати оголошення та рекламу;

-Курити тютюнові вироби  в приміщенні та на території закладу освіти;

-У разі порушення відвідувачами закладу освіти громадського порядку та вимог цього наказу сторож та охоронець ПП «Ратибор-М» повідомляє чергового адміністратора, а у разі необхідності викликає поліцію.

16. Відвідувачі, які перебувають у приміщенні закладу освіти зобов’язані

-Дотримуватися встановленого порядку та норм поведінки в громадських місцях;

-Не допускати виявлення неповажного ставлення до педагогічного та технічного персоналу, здобувачів освіти та інших відвідувачів;

-Не створювати перешкод належному виконанню адміністрацією, вчителями, працівниками  їх службових обов’язків;

-Бережливо ставитися до комунального майна, зберігати чистоту, тишу та порядок в приміщенні закладу освіти;

-При вході до будівлі закладу освіти відвідувачі, які мають при собі засоби  фото-,аудіо- та відеофіксації; комп’ютерну та оргтехніку, зобов’язані зареєструвати технічні засоби у сторожа або охоронця ПП «Ратибор-М» – з метою контролю винесення матеріальних цінностей з будівлі закладу освіти.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.